Městská doprava Teplice, p. o. ve spolupráci se Statutárním městem Teplice, připravila novou autobusovou linku na jezero Barbora.
Autobusy linky č. 112 budou odjíždět ze zastávky Benešovo náměstí v ulici 28. října (společná zastávka s linkou č. 110) a přes Řetenice nabídnou rychlé spojení přímo k Barboře. Linka zahájí provoz v sobotu 13. 6. 2026 a následně bude jezdit vždy o sobotách, nedělích a státních svátcích až do 13. 9. 2026. Linka doplní současnou nabídku spojů DÚK.
Přesné časy odjezdů naleznete v přiloženém jízdním řádu.